fbpx

Udělám vaše manažery šťastnými :-)

Nejlepší uvolnění pro manažery formou tantrické masáže

Už se nemůžete koukat na to, jak je váš šéf podrážděný, unavený a bez energie? Pošlete ho ke mně na masáž a druhý den v práci ho nepoznáte. Zrelaxuju ho a odcházet bude s úsměvem na tváři.

Tak to bylo dnes při pondělím dopoledni. Jeden nejmenovaný manažer dostal jako dárek mou masáž od kolegů v práci. Vůbec netušil, na jakou masáž jde. Až při úvodním rozhovoru se pomalu dovídal, o jakou masáž asi půjde. Nedokázal si představit, do jaké hloubky masáž půjde.

Během masáže se povedlo ho rychle dostat z hlavy do prožívání tělem, zapomněl na svět okolo a dokázal si masáž maximálně užít.

Když jde o manažery, věnuju značnou část masáži hlavy, která dokáže odpojit zbytečné myšlenky a vést člověka do prožívání tělem. Tato část je doslova klíčová.

Protože tento manažer byl úplně poprvé na celostní smyslné masáži, vystřelil ho tento zážitek do nekonečných výšin, až se mu nechtělo z masáže odcházet. Každá masáž jednou skončí. Tato masáž vykouzlila obrovský úsměv na tváři člověka, který potřeboval opravdu velký relax.

Masáž předčila jeho očekávání. Jako doporučení si odnesl, že může příště přijít na dvou či tříhodinovou masáž, která je více uvolňující. Na vše je více času, zejména na horké ručníčky.

Jako podzimní novinku mám v nabídce pro hodně náročné klienty i 5hodinovou masáž, která navíc zahrnuje i masáž 5 elementů a rituál smyslů. Nebudu to tu popisovat. Přijďte a sami si to zažijte 🙂

Můžete se zaregistrovat nezávazně jako zájemce o tuto tantrickou masáž zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..